Take a fresh look at your lifestyle.

Турбота про здоров’я

Здоров’я наш найбільший скарб. Кожна людина рано чи пізно помре, але як ми проживемо це життя, багато в чому залежить від нас.
Якщо не будемо байдужими до самих себе, то зможемо попередити або запобігти багатьом хворобам.
В наш час з’явилися центри сімейної медицини, де кваліфіковані спеціалісти не просто дадуть вам чудо-пігулку, а забезпечать кваліфіковану медичну консультацію та лікування.

Один з важливіших напрямків Є лікування травами (фітотерапія).
Народна медицина — це досвід набутий та перевірений тисячоліттями. Фітопрепарати — це лікарські засоби, що отримуються виключно з рослинної сировини, трав, цілої рослини або її екстракту. Цілителі стародавнього світу залишили майбутнім поколінням записки, в яких передається безцінний досвід лікування різних захворювань природними засобами. Їх тепер називають народними або, зовсім несправедливо, "нетрадиційними". Саме ліки на натуральній сировині і є традиційними по відношенню до історії лікування.

Важливою особливістю лікарських рослин є те, що вони швидше й активніше включаються в біохімічні процеси людського організму, ніж хімічні, чужі для організму синтетичні засоби. Перевага на стороні лікарських рослин ще й тому, що вони, на відміну від синтетичних лікарських препаратів, рідко викликають ускладнення, особливо алергічні реакції. Лікарські рослини, нормалізуючи функції окремих органів і систем, позитивно впливають на обмін речовин в організмі. Ось чому їх можна використовувати для тривалого лікування.

Бережіть Здоров’я!

Оставьте ответ