Take a fresh look at your lifestyle.

Вся правда про лікування катаракти

На сьогодні, є велика кількість міфів, які відносяться до лікування катаракти. Якщо вам або вашим близьким довелося зустрітися з цією проблемою, то вам дізнатися всю правду стосовно лікування катаракти.

МІФ No1: Операція — це боляче

Насправді це на сто відсотків так. Дійсно, виникнуть неприємні відчуття, але це не так боляче, як здається. Після того, як буде зроблено місцеву анестезію, то очі втратять свою чутливість. Після цього хірург зробить невеличкий надріз, через який знищить катаракту з використанням ультразвуку. Також через той самий надріз, з використанням шприца він імплантує штучний кришталик. Тривалість операції — приблизно 10 хвилин.

МІФ No2: Робити операцію занадто рано

Багато тих, кого хвилює катаракта не розуміють як сильно погіршився їх зір. Перед проведенням операції, багато хворих затверджують, що захворювання ніяким чином не заважає їм у повсякденному житті. Але після процедури вони починають розуміти, що до цього моменту воно заважало їм спокійно жити. Не дивлячись на те, що необхідність операції виникає приблизно у 60-70 років, катаракта починає свій розвиток декілька раніше.

МІФ No3: Захворювання не має відношення до загального стану здоров’я

Насправді катаракта інколи виникає в якості побічного ефекту діабету. Або це може бути наслідком високого кров’яного тиску. Утворення катаракти ще можна пов’язувати і з застосуванням засобів на основі стероїдів.

МІФ No4: Катаракта потребує операції у всіх випадках

Необхідність в операції виникає залежно від того, як зниження зору впливає на якість життя.

МІФ No5: Катаракта неминуча

Насправді це не зовсім так. Є багато людей у віці 80 або 90 років, які не потребують операції по видаленню катаракти.

МІФ No6: Після операції виникає необхідність у довгій реабілітації

Сьогодні операція по видаленню катаракти стала декілька простіше, а період реабілітації став менше. Про це кажуть більшість спеціалістів і вони завчасно попереджують про міри, які необхідно застосувати під час реабілітації.

Якщо вам або вашим близьким довелося зустрітися з проблемою катаракти сам на сам, то необхідно пройти консультацію у лікаря. Наприклад, варто звернутися за допомогою у zir.clinic. Не треба відкладати похід до спеціаліста на потім, поки проблема не зовсім заважає вашому життю.

Оставьте ответ